8 svar på ”I am a big freaking mess.”

  1. sv: visst e dom? de va rea på dom 😮

    ja jag tror man kan se större ut på bilder, men alla väger ju olika pga skelett och sånt också.. 😮 det är en kille som driver bloggen, och tydligen är de nån sorts "skvaller/porrblogg" som nån kommenterade, lite weird och jag vet inte om det är så bra att finnas där, förstår inte heller meningen me att jag hamnade där men jag tackar för besökarna så xD och det var väl inget otrevligt tror jag.

    Svara
  2. sv: åh tack! och desamma! 🙂
    tack så mkt, vi pratar ju iaf genom bloggarna och det är ju nånting iaf .. 🙂
    anledningen till att jag inte skriver är för jag vet inte om han vill att jag skriver ut sånt på min blogg, men du kanske sett på fb. ja vi har iaf träffats och pratat ut och nu ligger bollen hos honom, typ.. så allt jag kan göra är att vänta och hoppas att det ordnar sej :/

    Svara
  3. Haha men verkligen! Åh, jag tror jag ska börja med såna frågor. Eller liknande i alla fall, så att de fattar vinken. Äh, lite bitter ska man väl få vara? I alla fall på såna.

    Svara

Lämna en kommentar